Espresso Kahve Makinesi Tamircisi, Espresso Cappucino Makinası Tamircisi, İstanbul Espresso Makinası Servisi 0535 252 4471. 

Komple dış temizlik: Bileşenleri yağdan arındırılmış olacak ve herhangi bir kahve çekirdekleri veya artıklar silinecektir. Demlemek grubu yeniden yağlanması edilecektir.
İç temizlik tamamlayın. Biz kahve çekirdekleri ve artıkları temizlemek olacaktır; kaldırmak ve temiz çapak; ve temiz dozlama kanal bileşenleri. Öğütücü sıfırlanır. Kireç yapılacaktır.
Servis Ücreti Tamir – Düz Servis
Parçalar ve Değiştirilebilir bileşenler Ek Maliyet şunlardır: Hasarlı parçalar veya bileşenler varsa As teknik Servis, tanı kontrolünden sonra, sizinle irtibata geçecektir. Tüm yedek parça, Philips SAECO, CİMBALİ, ASTORİA, FRACİNO, LA MARZOCCO, SPAZİALE, JURA, GAGGIA & Solis parça ve onları uygular yerine bir saatlik ücret vardır. Biz (parça + işçilik + nakliye) onarmak için maliyet tahmini sağlayacaktır ve parçaların değiştirilmesi için bize yetki kadar biz tamir başlamaz.
Hizmetler garanti alanı Tamir: 30 gün boyunca garanti altındadır yapılan Tamir hizmetleri. Bu garanti iş ™ CoffeeTico Hizmetleri için geçerlidir ve Philips-Philips SAECO İthalatçı tarafından sağlanan kusurlu parça veya malzemelerin neden olduğu birim hasarlarını kapsamamaktadır. Herhangi kullanılmış parçalar kullanılmış olsaydı, kullanılan parçalar garanti edilmez. Biz tamir Her makine iyice müşteriye iade edilmeden önce test edilir. Nedeniyle yanlış kullanım, ihmal, eksikliği veya yanlış temizlik, sert su ve / veya elektrik dalgalanmalarına veya elektrik kesintisi nakliye zararlardan, normal aşınma ve yıpranma veya hasar nedeniyle onarım sorunları bu onarım garanti kapsamında değildir. Makine arızalı onarım iddia altında bize iade edilir ve problemler daha önce bahsedilen hükümlere birine bağlı iseniz, müşteri tamir herhangi maliyetleri içermez bir saat teşhis emek minimum hasar söz konusu tahsil edilecektir. As Teknik herhangi bir onarım parçaları veya onarım işçilik için olursa olsun iadesi sunmuyor. müşteri ve bizim atölyeden tüm nakliye masrafları sorumludur. Bir müşteri, yerel ise, o tesliminden sorumludur ve makinenin.

Makine Pick-up müşteriye geri ve / veya nakliye: makine tamir ya da temizlik tamamlandığında, CAs Teknik pick-up için düzenlemek ve fatura onaylamak için müşteriyle irtibata geçecektir. Müşteri pick up ve / veya makine geri sevk edilecek düzenlemek için 7 gün vardır. Önceki düzenleme ile yapılan ve As Teknik tarafından yazılı olarak kabul edilmedikçe fatura tarihinden itibaren 30 günden fazla için As Teknik kimin elinde kalan herhangi bir makine terk kabul edilecektir. Gerekli yolla makineyi consigning ederek, onarım müşterileri üçüncü bir şahsa dedi makinenin satışı da dahil olmak üzere, terk edilmiş makinede onarım ve depolama maliyetlerini kurtarmak için 0212 53120,61.