Kahve Makinası Servisi, 15 yılı aşkın kahve hizmet sektöründe bir lider olmuştur. Biz en kaliteli kahve ve state-of-the-art demleme ekipmanları ile müşterilerimize sağladı. Bir Avalon Triple B Multi-İçecek Dispenser, Keurig Kahve Bira Sistemi veya Nokta-of-Kullanımı soğutucular gelen Ankastre bizim ofis Kahve müşterileri için ultra-viyole – Biz müşterilerimize kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Eğer kaliteli espresso ekipman ve destek arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Birkaç isim Teknisyenlerimiz, fabrika eğitimli gibi Faema, La spaziale, La Marzocco, RANCILIO, Nuova Simonelli, La CIMBALI, Unic, Elektra ve Franke neredeyse tüm marka ve model üzerinde bulunmaktadır. Eğer ilk makine için piyasada olsanız, ya da yeni bir ihtiyacı, herhangi bir daha bakmak gerek yok. As Teknik ‘Kahve doğrudan yukarıda belirtilen markaların çoğu ithal. Bu en iyi fiyat ve en iyi hizmeti almak anlamına gelir. Ülke servis sağlayıcıların bizim büyük ağı sayesinde, kurulum ve yerinde garantiler hem sunan ülkenin herhangi bir yerinde satabilirsiniz.

As Teknik ‘Coffee, biz sadece kahve satmıyoruz, biz “Kalite ve Hizmet İkinci Yoktur.” Teklif Bizim servis teknisyenleri kahve pişirme ekipmanları ve espresso makineleri her marka ve model tamir deneyimi yüzün üzerinde kombine yıl var.

Eğer espresso makinesi, Ticari veya Yarı-Ticari hizmet için bizi istiyorsanız, biz muhtemelen yardımcı olabilir. Bu ticari araçlar geldiğinde boyut ve zaman özü olduğundan, biz her zaman tamir kendiniz yapabilirsiniz böylece makinenizin sorunu gidermek ve gerekli parçaları önermek yardım ederek başlayacak. Biz asıl işi yerine istiyorsanız, yerel hizmet alanı Albany, NY 100 km lik içeren ve birkaç seçenek sunar. Biz sitede makinenizi tamir veya onu almak ve tamir edilmesi için dükkana getirebilir. Eğer para kazanmak için tercih ederseniz, bize getirmek ve seyahat zamanı giderlerine ilişkin tasarruf edebilirsiniz. Boyutları nedeniyle, yarı ticari makineleri olursa olsun satın nerede, onarım için bize sevk edilebilir.

NOT: getirerek ya da bize herhangi bir makine nakliye önce, bizim servis departmanı arayın GEREKİR. Onlar biz hizmet bir marka ve model olup olmadığını size bildireceğiz. Sonra onlar göndermek veya getirmek ve ne ve düzgün paketlemek için değil nasıl ne size talimat edeceğiz. Son olarak, operasyon bizim saatleri vereceğiz. Sen nakliye ya da onarım için bize herhangi bir makine getirmeden önce, bu dosyayı indirip doldurun ve bize göndermeniz gerekir.

Misyonumuz her zaman adil fiyatlarla üstün hizmet ve kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak olmuştur.

Biz teslim nasıl kendiniz öğrenin.