Jura Demleme ünitesi veya ayrıca Jura demleme grubu olarak bilinen tüm Jura Capresso tam otomatik espresso makineleri sorunun sık kaynağıdır. Demleme ünitesi arıza başladığında makine HATA 8 görüntüler. O bile zor tamir ve bunu erişmek ve daha sonra bunu düzeltmek için ayrı makinenizi almak gerekir olarak yenilemek için yapar. Biz onların Jura kaynatma ünitesini tamir tüm Jura Capresso espresso makinesi sahiplerine yardımcı olmak için buradayız. Biz değiştirilmesi için Jura OEM Kaynatma ünitesini taşıyan ve aynı zamanda Jura bira birimi kendilerini düzeltmek için tercih sahipleri için Jura Capresso OEM demlik o-halkaları ve tamir kiti satmak.

Jura Demleme ünitesi tüm Jura espresso makineleri aynıdır. Üst piston, piston alt, alt piston dişli, demlemek grup silindir veya vücut Jura espresso makinelerinde kullanılan tüm bira birimlerine tam aynıdır. Jura C, E, F, S ve bazı X serisi espresso makineleri özdeş demleme grubunu kullanılır. Bu aynı zamanda daha büyük Capresso C1000, C1500, C2000 ve C3000 espresso makineleri içerir. Bira Z5, Z6, Z7 birim ve X5 aynıdır. Benzer şekilde, Jura ENA serisi demlemek grubu ENA9 Mikro OT hariç aynıdır. Jura J5, J6 ve J7 benzer demlemek grubunu kullanın.

Jura Brew Grup Drenaj Vanası: drenaj vanası demlemek grubunun altına bağlı olan Jura demleme biriminin bir parçasıdır. Bu demleme ünitesi sıcak su termoblok gelen su giriş teflon tüp bağlanır. Bu manyetik drenaj valf üzerinden pişirme ünitesinin suyun akışını kontrol eder. Manyetik drenaj vanası, espresso bira için demlemek grubuna yoluyla su sağlamak için drenaj vanasını açmak için drenaj vanası iter bir inç uzunluğunda paslanmaz çelik pim vardır.

Jura Z5 Bira Birimi: Jura Z5 ve Jura Z6 yüklü demlemek grubu aynıdır. Aslında her iki makine işleyişi açısından aynıdır. Bu kaldırmak ve Jura Z5 kaynatma ünitesini değiştirmek zor değil. Biz adım demlemek grubu yedek talimatları adım size yol gösterecektir resimli bir onarım kılavuzu var. Jura OEM Orijinal demlemek ünitesi o-ringler de mevcuttur.