ENDÜSTRİYEL MUTFAK ALANINDA KULLANILAN BULAŞIK MAKİNASI TAMİRİ, BUZ MAKİNASI TAMİRİ, PATATES SOYMA MAKİNASI TAMİRİ, KIYMA MAKİNASI TAMİRİ, ESPRESSO MAKİNASI TAMİRİ, LİMONATA MAKİNASI TAMİRİ, DOĞALGAZLI FIRIN TAMİRİ VE MUTFAK CİHAZLARINIZIN TAMİR BAKIMI YAPILIR.

Cma Kahve Otomatı Servisi

Kullanıcı dostu arayüzü sezgisel ve kullanımı çok basit yapar: espresso, cappuccino, süt bazlı içecekler ve vardiya düğmesi çok daha teşekkür olarak 8 ila 24 içecek seçimleri sunabilirsiniz. Olağanüstü değer için para herhangi bir yer için doğru yatırım yapar!
Bizim tam otomatik makineler üst içecek performansları ve seçimler geniş bir yelpazede sunuyoruz – tüm bir düğmeye dokunarak!

Yepyeni CMA tam otomatik makineler kupa yanı sıra anlık ürünleri ve taze süt ile taze demlenmiş kahve fincanı teslim etmek.

Biz hizmet ve kahve makineleri geniş bir yelpazede onarın.

Espresso Makineleri: HER TÜRLÜ MANUEL, TAM OTOMATİK VE SÜPER OTOMATİK, YARI OTOMATİK!

Biz hizmet, espresso makineleri, kahve değirmenleri, toplu ve espresso Tüm markaları.

Espresso makinesi: Astoria, Astra, Aurora, Bezzeera, Brasillia, CARIMALI, Cimbali, Conti, ECM, Elektra, Faema, Franke, Futurmat, Gaggia, GRIMAC, Laranzato, La Vittoria, Marzocco, Nuova Simonelli, Pavoni, Rancilio, San Marco, Spaiale, Vfa, Vibieme, Wega, ve daha birçok … Arayınız 0212 531 2061 0535 252 4471.

Tagged as: , , , , ,

%d blogcu bunu beğendi: